Lietuvių Русский English

Verslas: misija įmanoma

2017-05-23
Verslas: misija įmanoma


Klaipėdos "Senamiesčio" Rotaract klubas įgyvendina projektą "Verslas: misija įmanoma", kurio įgyvendinimui gautas finansavimas iš Klaipėdos miesto savivaldybės. Projekto tikslas yra skatinti jaunimo verslumą, savarankiškumą, pilietinį aktyvumą. Šiam tikslui pasiekti įgyvendinsime 3 dalių veiklas: 

1)  susitikimai ,,Sėkmės istorijos" Klaipėdos "senamiesčio" Rotaract klubiečių, kurie jau yra kažką sukurę ir yra sukaupę vertingos patirties, kuria gali pasidalinti su jaunimu, taip skatindami kurti ir veikti.
2) keleto, aktyviausių dalyvių atrinkimas ir pakvietimas dalyvavuti klubo posėdyje, kurio tikslas yra parodyti veiklos galimybes Klaipėdoje, to pavyzdys - "Senamiesčio" Rotaract klubo veikla.
3) "Verslo pusryčiai" - konsultacijos, su mentoriumi. Tai pagalba, idėją turintiems dalyviams, pasikonsultuoti su profesionalu dėl idėjos įgyvendinimo.
 
Jeigu norite sužinoti daugiau informacijos apie vyksiančius  renginius ar turite papildomų klausimų - kreipkitės į projekto vadovą Vilhelmą Simėną el.p vilhelmas.simenas@gmail.com
 

Iki susitikimo projekte!

Prisijungti

Artėjantys gimtadieniai

  • 10.02Jadvyga Žavrid
  • 10.08Andrius Barniškis

Naujienlaiškis

Draugai ir partneriai
Rotary international
Vilniaus Rotaract klubas
Šiaulių auksinio rato Rotaract klubas
Panevėžio Rotaract klubas
Marijampolės Rotaract klubas