Lietuvių Русский English

“Šviežaus oro gurkšnio” kelionė

2016-04-06
“Šviežaus oro gurkšnio” kelionė
Kaip žinia, Klaipėdos „Senamiesčio“ Rotaract klubas, įsikūręs viename gražiausių miestų Lietuvoje – prie jūros. Jūra klubiečiams ne tik paplūdimys, saulė ir romantiški pasivaikščiojimai, bet ir šviežus oras, kuriuo buvo nuspręsta pasidalinti ir su savo broliais bei sesėmis.
 
Balandžio 5 d. keturi Klaipėdos “Senamiesčio” Rotaract klubo nariai ankstų antradienio rytą rinkosi paplūdimyje, kad surinktų, supresuotų ir išfiltruotų patį kokybiškiausią gaivaus oro gurkšnį su naudojimo instrukcija kiekvienam Lietuvos Rotaract klubui.
 
“Šviežaus oro gurkšnio” kelionė prasidėjo aplankius pirmąjį Šiaulių auksinio Rato Rotaract klubą. Ačiū Šiauliams už pravestą trumpą ekskursiją! Ačiū Panevėžio Rotaract klubui už arbatą! Ačiū Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract klubui už nuoširdžią emociją! Ačiū Vilniaus International Rotaract klubui už skirtą minutę įtemptu laiku! Ačiū Vilniaus Pilies Rotaract ir Vilniaus Rotaract klubams už stiprius apkabinimus! Ačiū Marijampolės Rotaract klubui už ledus! Ačiū Kauno Tvirtovės Rotaract klubui už šiltą priėmimą posėdžio metu! Ačiū Kauno Rotaract klubui už skirtą jau vėlyvą minutę mums! 
 
“Šviežaus oro gurkšnio” kelionė truko nei daug nei mažai – 17 valandų, nuvažiuota 900 km., pamatyta daug šypsenų ir patirta daug neužmirštamų akimirkų. Klaipėdos “Senamiesčio” Rotaract klubas tikisi, kad šia žinute mes stiprinsime draugystę, skatinsime didesnį bendradarbiavimą ir patirsime daug daugiau ne tik savo klubuose, bet ir visi kartu! Mes laukiame Jūsų ne tik vasaromis, mes laukiame Jūsų čia ir dabar. Jūs nuostabūs.

Prisijungti

Artėjantys gimtadieniai

  • 10.02Jadvyga Žavrid
  • 10.08Andrius Barniškis

Naujienlaiškis

Draugai ir partneriai
Vilniaus Rotaract klubas
Vilniaus Pilies Rotaract klubas
Vilniaus Geležinio vilko Rotaract klubas
Interact club of Klaipeda AD-ASTRA
Kauno Rotaract klubas