Lietuvių Русский English

Klaipėdos policininkams įteiktos "ANGELO SARGO KALĖDINĖS DOVANOS"

2015-12-31
Klaipėdos policininkams įteiktos

Gruodžio 23 dieną Rotary klubas “Concordia 1826” kartu su bendraminčiais: Klaipėdos „Senamiesčio” Rotaract klubu, Klaipėdos Interact klubu „Į žvaigždes”, asociacija „Mano miestas Klaipėda” ir įmone „Orion Global PET” apdovanojo labiausiai pasižymėjusius Klaipėdos policijos pareigūnus ir įteikė jiems „Angelo sargo Kalėdines dovanas“.

2015 metais Angelo sargo Kalėdinės dovanos“ įteiktos penkiems Klaipėdos policijos pareigūnams.

Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus vyriausioji tyrėja Jurgita Bidvienė apdovanota už rezultatyvų darbą tiriant  Klaipėdos miesto  sienų terliotojų veiklą. Kelių policijos biuro Kelių patrulių kuopos 1- ojo būrio vadas Kęstutis Virbauskas - už aktyvią veiklą užtikrinačią saugumą keliuose. Patrulių rinktinės 2 kuopos 2 – ojo būrio specialistui Deivydui Lenkaičiui įteiktas apdovanojimas už aktyvia veiklą užtikrinant viešąją tvarką. Patrulių rinktinės 2 kuopos 1 – ojo būrio vyriausiasis patrulis Andrius Vaškys apdovanotas už aktyvią veiklą užtikrinant viešąją tvarką. Viešosios policijos skyriaus Šiaurinės policijos nuovados vyresniajam specialistui Ričardui Šėgždai įteiktas apdovanojimas už efektyvų prevencinio darbo organizavimą, viešosios tvarkos bei visuomeninės rimties užtikrinimą.

Kaip pasakojo Viešosios tvarkos biuro viršininkas Andrius Leliuga, atrinkti tik penkis pareigūnus, kuriems būtų įteikiamos „Angelo sargo Kalėdinės dovanos” tikrai sunku. „Stengiamės atrinkti pačius geriausius. Tuos, kurių darbai labiausiai matomi ir susiję su miestu. Iš gausaus pareigūnų būrio išrenkami ne vadovai, o tie pareigūnai, kurie tiesiogiai dirba miesto gatvėse”, - dėstė A. Leliuga. Anot jo, ši iniciatyva tikrai sveikintina ir dar labiau motyvuoja dirbti vardan miesto gerovės.

Kaip teigia Rotary klubo „Concordia 1826“ prezidentas Darius Butvydas, artėjant gražiausioms metų šventėms, norisi pagerbti tuos žmones, kurie dirba visų klaipėdiečių labui. „Šią iniciatyvą organizuojame jau ne pirmus metus. Ir tai darome tikrai nuoširdžiai. Svarbiausia yra tai, kad šie apdovanojimai svarbūs tiems, dėl kurių visa tai ir darome – mūsų miesto pareigūnams. Jų atliekamas darbas sunkus, galbūt kartais ir nedėkingas, bet mums visiems labai reikalingas. Tarp visuomenės ir policijos turi būti abipusis ryšys. Juk esame ta pati visuomenė. Policija siekia būti arčiau žmonių, tapti skaidresne, atviresne. Jų įvertinimas bei pastebėjimas vienas iš būdų tai padaryti. Be to, šia iniciatyva skatiname Klaipėdos miesto visuomeninių organizacijų ir policijos bendrystę, supratimą, siekiant sukurti saugią ir pagarbią aplinką mieste, todėl labai džiaugiamės, kad šiemet projektą vykdome ne vieni. Su kiekvienais metais palaikančių šią iniciatyvą ratas tik plečiasi”, - dėstė D. Butvydas.

Anot asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ valdybos pirmininkės Indrės Butvilės, pareigūnai yra tie žmonės, kurie yra labiausiai verti dėmesio. Asmeniškas padėkojimas daugiausiai to nusipelnusiems yra puiki iniciatyva, prie kurios asociacija “Mano miestas” neabejotinai prisidės ir kitais metais.

Prisijungti

Artėjantys gimtadieniai

  • 10.02Jadvyga Žavrid
  • 10.08Andrius Barniškis

Naujienlaiškis

Draugai ir partneriai
Intespa
Vilniaus Geležinio vilko Rotaract klubas
Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“
Šiaulių auksinio rato Rotaract klubas
Marijampolės Rotaract klubas